spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКуманово: Субвенционирање на трошоци за комунални услуги – изјава од раководителот Крстевски

Куманово: Субвенционирање на трошоци за комунални услуги – изјава од раководителот Крстевски

Погледнете:??

 

Извор: Општина Куманово

Прочитајте

МЗ: Министерот Таравари во посета на хируршките клиники – До петок...

0
Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари денеска по извршеното примопредавање на функцијата веднаш излезе на терен и ги посети хируршките клиники во клиничкиот комплекс,...