spot_img

МЕ: Крајен рок за аплицирање за финансиската поддршка за потрошена електрична енергија за ранливи потрошувачи за 2023 година

МинистерстваМЕ: Крајен рок за аплицирање за финансиската поддршка за потрошена електрична енергија...

Најчитано

Министерството за економија ги информира сите граѓани кои се зааинтересирани за аплицирање за финансиската поддршка за потрошена електрична енергија за ранливи потрошувачи за 2023 година, дека крајниот рок за аплицирање е Понеделник, 27.02.2023 година.

Сите апликации пристигнати заклучно со овој датум ќе бидат земени во предвид при разгледувањето од страна на комисиите.

 

 

 

Извор: Министерство за економија 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе