spot_img

Штип: Уредување на дворните површини во градинките

ОпштиниШтип: Уредување на дворните површини во градинките

Најчитано

Нашите градинки се места од каде почнува да се развива естетскиот поглед, квалитетниот развој и моторика кај децата.

 

Затоа се насочивме кон уредување на дворните површини во градинките, со поставување на нови, модерни и интересни содржини, со кои ќе го разубавиме детството на најмалите.

Со овој проект отвораме ново поглавје во унапредување на капацитетите за згрижување на децата во нашиот град!

 

Извор: Општина Штип 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе