spot_img
spot_img

16 години Ватанмед! 🎉 Трансплантација на коса за само 1.190 евра!

Маркетинг16 години Ватанмед! 🎉 Трансплантација на коса за само 1.190 евра!

Најчитано

16 години Ватанмед!

По повод 16-годишнината на клиниката Ватанмед, клиниката ви нуди неверојатна понуда:

Трансплантација на коса во Скопје за само 1.190 евра!

Со над 50.000 задоволни клиенти, 23+ клиники ширум светот, 250+ турски специјалисти и сертификат за доживотна гаранција за секоја процедура за трансплантација на коса, клиниката Ватанмед е најуспешната клиника за коса во регионот.

Клиниката Ватанмед ви овозможува безбедна и безболна операција, со најсовремени и меѓународно прифатени методи.

Понудата е ограничена! Клиниката нуди и бесплатни консултации за сите заинтересирани.

За да закажете консултација:👀👇

 

– Јавете се на 070 503 490📱☎️;
Напишете порака на нивните социјални мрежи;
– Посетете ја клиниката во Скопје во Т.Ц. Мавровка, или

 

Резервирајте онлајн преку линкот:  👀👉 https://vatanmed.mk/ponuda

 

 

Извор: Javnaadministracija.mk

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе