spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Конкурс за запишување ученици во јавните средни училишта за учебната 2023/2024...

МОН: Конкурс за запишување ученици во јавните средни училишта за учебната 2023/2024 година

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...