spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГази Баба: Се одржа отворен ден за граѓаните на општината

Гази Баба: Се одржа отворен ден за граѓаните на општината

Градоначалникот Бобан Стефковски заедно со претставници од секторите на општинската администрација одржаа отворен ден за граѓаните на општина Гази Баба.

До сега на средби со граѓани не имаат посетено повеќе од 2000 жители во просториите на општината.

Општина Гази Баба е на граѓаните и таа секогаш мора да биде отворена за решавање на нивните проблеми.

 

 

 

Извор: Општина Гази Баба

Прочитајте

Илинден: Најдобрите ученици на државните натпревари на прием кај градоначалникот Георгиевски

0
И оваа година Градоначалникот на општина Илинден Александар Георгиевски приреди прием на учениците од основните и средното училиште од општината кои освоија високи места...