Гази Баба: Отворен регионален клуб за пензионерите во Стајковци

ОпштиниГази Баба: Отворен регионален клуб за пензионерите во Стајковци

Најчитано

Утрово градоначалникот Бобан Стефковски присуствуваше на отворањето на новиот клуб за пензионерите од Стајковци и околните населени места.

Со овој клуб обезбедуваме простор во кој пензионерите ќе можат да го поминуваат своето слободно време и да уживаат во своите пензионерски денови.

Општина Гази Баба негува пријателски однос со Здружението на пензионери на Гази Баба и тоа ќе продолжи и во следниот период.

 

 

Извор: Општина Гази Баба

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе