spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Годишен извештај за имплементација на активностите од Стратегијата за реформа во...

МП: Годишен извештај за имплементација на активностите од Стратегијата за реформа во правосудниот сектор за 2022 година

Прочитајте

Карпош: Реконструирани три краци од улицата „Скупи“

0
Деновиве се одвиваше завршната фаза од градежните активности при што беа реконструирани трите краци од улицата „Скупи“ која се наоѓа во населеното место Злокуќани....