Гази Баба: Ново детско катче и летниковец за жителите од Ченто

ОпштиниГази Баба: Ново детско катче и летниковец за жителите од Ченто

Најчитано

Изградивме ново детско катче за жителите од Ченто каде направивме и уредување на просторот со поставување на нов летниковец.

Се градат детски катчиња, се поставува урбана опрема, а во периодот кој следи и останатите населени места ќе добијат нови детски забавни катчиња.

 

 

Извор: Општина Гази Баба 

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе