spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЕ: ЈАВЕН ПОВИК за поддршка за развивање, одржување и применување социјално прифатливи...

МЕ: ЈАВЕН ПОВИК за поддршка за развивање, одржување и применување социјално прифатливи практики на деловните субјекти за 2023 година

ЈАВЕН ПОВИК за поддршка за развивање, одржување и применување социјално прифатливи практики на деловните субјекти во Република Северна Македонија за 2023 година

 

 

Извор: Министерство за економија 

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...