spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeВладаМаричиќ за Детектор: За граѓаните сè уште ЕУ е единствената опција

Маричиќ за Детектор: За граѓаните сè уште ЕУ е единствената опција

 

 

 

 

 

Извор: Секретаријат за европски прашања 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...