spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМЖСПП: Резултати од Конкурсот за распределување на средства за финансирање и реализирање...

МЖСПП: Резултати од Конкурсот за распределување на средства за финансирање и реализирање на програми, проекти и други активности од областа на животната средина за 2023 година

Прочитајте и дознајте: ??

Резултати од Конкурсот за распределување на средства за финансирање и реализирање на програми, проекти и други активности од областа на животната средина за 2023 година

 

 

 

 

 

Извор: Министерство за животна средина и просторно планирање

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...