spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Регионална програма за локална демократија

Гостивар: Регионална програма за локална демократија

Резултати од евалуацијата на предлог проекти од граѓански организации добиени на јавниот повик во рамките на ReLOaD2 проектот кој беше отворен од 07.11.2022 до 05.12.2022 година

Scoring Table Gostivar IInd Public Call PËRKTHIM KOMPLET Copy

 

 

 

Извор: Општина Гостивар 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...