spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: КОРЕГИРАН РАСПОРЕД ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ПРАВОСУДЕН ИСПИТ - ЈУНСКА ИСПИТНА СЕСИЈА...

МП: КОРЕГИРАН РАСПОРЕД ЗА ПОЛАГАЊЕ НА ПРАВОСУДЕН ИСПИТ – ЈУНСКА ИСПИТНА СЕСИЈА 2023

Прочитајте

Мицкоски на средба со дијаспората во Њујорк, да се обединиме во...

0
Почитувани, Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Христијан Мицкоски оствари средби со македонската дијаспора во Њујорк, САД. Присуствуваше на вечерната богослужба во чест на светите...