spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Резултати од писмениот дел од нотарски испит

МП: Резултати од писмениот дел од нотарски испит

Прочитајте и дознајте: ??⚖️⚖️⚖️

 

Резултати од писмениот дел од нотарски испит

 

 

Извор: Министерство за правда 

Прочитајте

МЈА: Лазе Јаќимоски ја презеде функцијата Заменик – Министер за Јавна...

0
Во просториите на Министерството за Јавна Администрација денес беше извршено примопредавање на должноста Заменик - Министер за Јавна администрација. Министерот за Јавна администрација, Горан Минчев, заедно со поранешниот Заменик - Министер на Министерството...