spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМОН: Конкурс за изменување и дополнување на Конкурсот за запишување ученици во...

МОН: Конкурс за изменување и дополнување на Конкурсот за запишување ученици во јавните средни училишта во учебната 2023/2024 година во Република Северна Македонија

Прочитајте

Бутел: По 40 години реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки”

0
Нема запирање кога се работи за доброто на граѓаните и за нивните потреби. Денес, започна реконструкцијата на улицата “Натанаил Кучевишки” со површина од 3000...