spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПИСМЕН ДЕЛ КРИВИЧНО ПРАВО ОД ПРАВОСУДЕН ИСПИТ

МП: ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПИСМЕН ДЕЛ КРИВИЧНО ПРАВО ОД ПРАВОСУДЕН ИСПИТ

Прочитајте

МЖСПП: Продолжува соработката со УНЕП во спроведување на политиките за заштита...

0
На денешниот состанок на Првиот заменик претседател на Влада и министер за животна средина и просторно планирање Изет Меџити со претставникот на Програмата на Обединетите Нации за животна средина (УНЕП)...