spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Резултати од писмениот и усниот дел од испитотот за извршители-јунска сесија...

МП: Резултати од писмениот и усниот дел од испитотот за извршители-јунска сесија 2023

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...