spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМИОА: ЈАВЕН ПОВИК ЗА ФОРМИРАЊЕ КОНЗОРЦИУМ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ НА ПОВИКОТ “DIGITAL-2023-DEPLOY-04 -...

МИОА: ЈАВЕН ПОВИК ЗА ФОРМИРАЊЕ КОНЗОРЦИУМ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ НА ПОВИКОТ “DIGITAL-2023-DEPLOY-04 – Забрзување на најдобрата употреба на технологиите”

Прочитајте и аплицирајте:??

 

/content/Јавен повик за центарот 07.08.2023.pdf

 

Целиот повик е достапен на следниот линк.

 

 

 

 

Извор: Министерство за информатичко општество и администрација 

Прочитајте

Петровец: Средба на Југословенски боксерски легенди

0
Во Хотел Мирор во Петровец, на покана на вицешампионот во бокс на поранешна Југославија – Борче Митевски а воедно и актуелен градоначалник на Општина...