spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeСамостојни органиСамостојни државни органиМП: Известување до корисниците за работното време на поштенските единици

МП: Известување до корисниците за работното време на поштенските единици

Почитувани корисници,

Работно време на поштенските единици на АД „Пошта на Северна Македонија“ – Скопје можете да го видите на следниов линк: Работно време на поштенски единици.

Ви препорачуваме, пред посета на некоја од поштенските единици да го проверите работното време на истата.

Воедно Ви напоменуваме дека работното време со корисници е истанкато на влезните врати на поштенските единици.

 

 

 

Извор: Пошта

Прочитајте

Средба Маричиќ со Јанос Бока: Европската интеграција на Северна Македонија мора...

0
Првиот заменик претседател за европски прашања Бојан Маричиќ денес оствари средба со Јанос Бока, министерот за европски прашања на Унгарија.  На средбата се говореше за...