spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров: ЈАВЕН ПОВИК за давање на користење на објектите за спорт,...

Ѓорче Петров: ЈАВЕН ПОВИК за давање на користење на објектите за спорт, сопственост на општината

Прочитајте

Се реализираше примопредавањето на премиерската функција

0
Во Владата на Република Северна Македонија, досегашниот претседател на Владата, Талат Џафери, ја предаде премиерската функција на новоизбраниот претседател на Владата, Христијан Мицкоски. По пристигнувањето,...