spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКонче: Завршно со уредување на Улица ,,1″ во село Горни Липовиќ

Конче: Завршно со уредување на Улица ,,1″ во село Горни Липовиќ

Завршно со уредување на Улица ,,1″ во село Горни Липовиќ….продолжуваме..

Прочитајте

АХВ: Бабовски реизбран за генерален секретар на WOAH за Европа

0
Директорот на Агенција за храна и ветеринарство, Николче Бабовски вчера во Париз, Франција реизбран е за Генерален секретар на регионалното претставништво на Светската организација...