spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров: Објава

Ѓорче Петров: Објава

Прочитајте и дознајте: ??

 

Општина Ѓорче Петров 

 

Извор: Општина Ѓорче Петров 

Прочитајте

Охрид: Успешно реализирана еколошката акција „Генералка Викенд“

0
Голема количина на ПЕТ амбалажа и мешан отпад беа собрани во рамки на еколошката акција „Генералка Викенд“ која се одржа во петокот на 17-ти...