spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Конечни резултати бугарски,романски, чешки, француски и холандски

МП: Конечни резултати бугарски,романски, чешки, француски и холандски

Прочитајте

Карпош: Салата ,,Партизан’’ со ново осветлување

0
Во рамки на реконструкцијата на спортскиот објект ,,Наум Наумовски Борче’’, познат како ,,Партизан’’, изминатиот период се поставуваше ново лед осветлување. Од целосниот простор, употребени...