spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Конечни резултати - германски - македонски

МП: Конечни резултати – германски – македонски

Прочитајте

Гази Баба: Пуштен во употреба нов лифт во ООУ “25 Мај”

0
Пуштен во употреба е новиот лифт во општинското основно училиште 25 Мај. Со реализацијата на овој проект го продолжуваме процесот на постигнување на целосна инклузија...