spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeМинистерстваМП: Конечни резултати - италијански јазик

МП: Конечни резултати – италијански јазик

Прочитајте

Бутел: Голема Еко Акција на Скопска Црна Гора

0
По повод одбележувањето на 20-годишнината од членството на Република Словенија во Европската Унија, во духот на „Зелена Словенија“ градоначалникот Дарко Костовски се приклучи на...