Центар: Герасимовски на кафе со Лидија Чакар од МТВ

ОпштиниЦентар: Герасимовски на кафе со Лидија Чакар од МТВ

Најчитано

Градоначалникот Горан Герасимовски гостуваше во емисијата На кафе со Лидија Чакар, во рамки на утринската емисија „Македонија наутро“ на МТВ. Градоначалникот го најави денот на Општината – 3 ноември, а зборуваше и за работата, за приватноста и за неговото омилено место во Центар.

 

 

 

 

Извор: Општина Центар 

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе