Дојран: Јавен Повик За Финансирање На Спортските И Културните Активности Од Буџетот за 2024 година

ОпштиниДојран: Јавен Повик За Финансирање На Спортските И Културните Активности Од Буџетот...

Најчитано

Прочитајте и дознајте: 👀👇

 

 

Извор: Општина Дојран

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе