spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЦентар: Скопјани ги избраа овогодинешниот бадникарски кум и здравичар

Центар: Скопјани ги избраа овогодинешниот бадникарски кум и здравичар

Честитки до новиот бадникарски кум Божидар Јанковски- Бобо и здравичарот Анастас Тановски-Таше. Традицијата продолжува. На шести јануари се гледаме пред Соборниот Храм Св. Климент Охридски да наздравиме!

Со среќа нека е кумството!

 

 

 

 

 

Извор: Општина Центар 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...