spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБутел: Интензивно се гради коритото на реката Серава

Бутел: Интензивно се гради коритото на реката Серава

Интензивно се гради коритото на река Серава и се менува ликот на општина Бутел.

 

 

Извор: Општина Бутел 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...