spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниЃорче Петров: ЈАВЕН ОГЛАС за ангажирање на работници за вршење на јавни...

Ѓорче Петров: ЈАВЕН ОГЛАС за ангажирање на работници за вршење на јавни работи за 2024 година

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...