spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКарпош: Оглас за финансиска поддршка за проекти од областа на образованието за...

Карпош: Оглас за финансиска поддршка за проекти од областа на образованието за 2024 година

ОГЛАС ЗА ФИНАНСИСКА ПОДДРШКА НА ПРОЕКТИ ОД ОБЛАСТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО ЗА 2024 ГОДИНА

 

Погледнете го огласот на следниов линк

 

 

Извор: Општина Карпош 

Прочитајте