spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКарбинци: Засадени дрвца околу општинскиот двор

Карбинци: Засадени дрвца околу општинскиот двор

Традиционално администрацијата на општина Карбинци и вработените од ЈП Плачковица засадија дрвца околу општинскиот двор.

Извор: Општина Карбинци

Прочитајте