spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Циглана, комплетно реновирање на периферното училиште „Единство“

Гостивар: Циглана, комплетно реновирање на периферното училиште „Единство“

Циглана, комплетно реновирање на периферното училиште „Единство“ кое вклучува регулирање на влезот, ново осветлување, бојадисување и реновирање на училници и ходници, како и поправка на тоалети.

Извор: Општина Гостивар 

Прочитајте

МЗ: Манолева на билатерални средби со министрите за здравство на Словенија...

0
Заменик министерката за здравство, д-р Маја Манолева оствари билатерални средби со министерката за здравство на Република Словенија, Валентина Преволник Рупељ и д-р Шимон Војислав,...