spot_img

Ѓорче Петров: Санирање на ударните дупки

ОпштиниЃорче Петров: Санирање на ударните дупки

Најчитано

Започнуваме со санирање на ударните дупки во општината
Денеска се изведуваат градежни работи на улица 59 и 61 во Волково.

Санирањето на коловозите ќе се изведува етапно по сите месни и урбани заедници.

Извор: Општина Ѓорче Петров

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе