Гостивар: Асфалтирање на улица до стадионот на селото Форино

ОпштиниГостивар: Асфалтирање на улица до стадионот на селото Форино

Најчитано

Асфалтирање на улица до стадионот на селото Форино со должина од 210 метри и просечна ширина од 5,5 метри.

Извор: Општина Гостивар

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе