Струмица: Повик – Проект за подобрување на општинските услуги – МСИП2

ОпштиниСтрумица: Повик - Проект за подобрување на општинските услуги – МСИП2

Најчитано

Целосната содржина на јавниот повик може да ја видите на следниов ЛИНК.

Извор: Општина Струмица 

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе