spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Балиндол, нова водоводна мрежа

Гостивар: Балиндол, нова водоводна мрежа

Балиндол, поставување на нова водоводна мрежа во должина од 1600 метри.

Извор: Општина Гостивар 

Прочитајте

Град Скопје: Соопштение

0
Ја известуваме пошироката јавност дека денес од објава на извесен организатор на SkopYard кој од 21 март без претходно добиена согласност најавувал дека на...