spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Центарот за аутизам е најголемата гордост

Гостивар: Центарот за аутизам е најголемата гордост

Од сите градски проекти, центарот за аутизам е најголемата гордост што можеме да ја имаме!

Извор: Општина Гостивар 

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...