spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниГостивар: Целосна трансформација на ООУ „Фаик Коница“ Дебреше

Гостивар: Целосна трансформација на ООУ „Фаик Коница“ Дебреше

Нови инвестиции до целосна трансформација на ООУ „Фаик Коница“ Дебреше
Сосема нова фасада
5 Комплетно реновирани тоалети

Извор: Општина Гостивар 

Прочитајте

Дојран: Дојран Гурман Фест 2024

0
Дојран Гурман Фест 2024– гастрономско патување низ вкусовите на традиционалната кујна од Дојран приготвени од вештите раце на жените од “Здружение на жени-Дојрана” кои...