spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниКуманово: Средба на Градоначалникот Максим Димитриевски со Jeffrey Goldstein, Заменик Шеф на...

Куманово: Средба на Градоначалникот Максим Димитриевски со Jeffrey Goldstein, Заменик Шеф на ОБСЕ

Денес во просториите на Општина Куманово Градоначалникот Максим Димитриевски оствари работна средба со Jeffrey Goldstein, Заменик Шеф на ОБСЕ – Мисијата во Скопје и Alexey Gavrish, Полициски советник во Одделот за развој на полицијата во ОБСЕ.

Извор: Општина Куманово

Прочитајте

МЗ: Средба со директорот на ФЗОМ – Разгледани можностите за проширување...

0
Министерот за здравство Арбен Таравари одржа состанок со директорот на Фондот за здравствено осигурување, д-р Александар Клековски, претставници на Фарамабренд-Нова (асоцијација на иновативни фармацевтски...