Кисела Вода: Улица “Рилски Конгрес” бр.98 без вода

ОпштиниКисела Вода: Улица “Рилски Конгрес” бр.98 без вода

Најчитано

Согласно добиеното известување од Од ЈП Водовод и Канализација, Општина Кисела Вода информира дека утре, петок, 05.11.2021 година ќе има прекини во водоснабдувањето во дел од Кисела Вода поради изведување на водоводен приклучок.

 

Без вода ќе бидат граѓаните од улица “Рилски Конгрес” бр.98, во периодот од 09:00 часот па се до завршување на интервенцијата.

 

 

 

Извор: Општина Кисела Вода

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе