spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeПравни актиПодзаконски актиАА: Подзаконски акти за административни службеници

АА: Подзаконски акти за административни службеници

Прочитајте и дознајте детално и официјално:

 

 

Подзаконски акти за административни службеници

 

 

Извор: Агенција за администрација

Прочитајте

Карпош: Координативна средба за подигање на хигиената

0
Градоначалникот на Општина Карпош, Стевчо Јакимовски, вчера одржа координативен состанок со претставниците од Одделението за месна самоуправа и вработените коишто се задолжени за одржување...