spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниСвети Николе: Јавна иницијатива за пријави со Предлози за плакета, признанија, благодарници...

Свети Николе: Јавна иницијатива за пријави со Предлози за плакета, признанија, благодарници и спомен плакети – Патрон на градот „Свети Николај“

Прочитајте

Делчево: Известување за достава на Решенија за данок на имот за...

0
Почитувани граѓани, Ве известуваме дека службите од Општина Делчево започнаа со редовната теренска достава на Решенија за данок на имот за 2024 година, и Решенијата...