spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
HomeОпштиниБрвеница: Предлог Буџет за 2022 година

Брвеница: Предлог Буџет за 2022 година

Прочитајте и погледнете:

 

Буџет за 2022 година 

 

Извор: Општина Брвеница

Прочитајте

Гази Баба: Постапка за утврдување на штета врз земјоделските култури како...

0
Ги информирамe граѓаните на Општина Гази Баба дека по разговор на градоначалникот Бобан Стефковски со Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски започнуваме...