Кавадарци: Известување до жителите на улицата Блажо Алексов

ОпштиниКавадарци: Известување до жителите на улицата Блажо Алексов

Најчитано

Се известуваат жителите на улицата Блажо Алексов, утре 15.08.2022 да ги отстранат возилата од улицата најкасно до 6 30 часот наутро.

Улицата ќе биде затворена за сообраќај и ќе биде пристапено кон перење и чистење на истата и средување од настанатите наноси од невремето.

На сите кои нема да пристапат по известувањето, возилата ќе им бидат дислоцирани со пајак службата.

Извор: Општина Кавадарци

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе