Струмица: Јавен повик до евидентирани невработени лица за вклучување во Програмата Општинско корисна работа

ОпштиниСтрумица: Јавен повик до евидентирани невработени лица за вклучување во Програмата Општинско...

Најчитано

Целата содржина на јавниот повик може да  ја видите на следниов линк

 

 

 

 

 

Извор: Општина Струмица

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе