Богданци: Јавен повик за финансирање на културните активности од Буџетот за 2023 година

ОпштиниБогданци: Јавен повик за финансирање на културните активности од Буџетот за 2023...

Најчитано

 

Прочитајте и дознајте детално и официјално: 👀👇

 

 

javen-povik-za-finansiranje-na-kulturnite-aktivnosti-od-Budzetot-na-opstina-Bogdanci-za-2023

 

 

 

Извор: Општина Богданци

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе