Богданци: Јавен повик за финансирање на спортските активности од Буџетот за 2023 година

ОпштиниБогданци: Јавен повик за финансирање на спортските активности од Буџетот за...

Најчитано

Прочитајте и дознајте детално и официјално :👀👇

 

javen-povik-za-finansiranje-na-sportskite-aktivnosti-od-budzetot-na-opstina-Bogdanci-za-2023

 

 

Извор: Општина Богданци

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе