Вевчани: Јавен повик за избор на правно лице кое врши дејност или поседува дозвола за собирање и/или транспортирање, преработка, рециклирање и уништување на отпад

ОпштиниВевчани: Јавен повик за избор на правно лице кое врши дејност или...

Најчитано

Прочитајте и дознајте: 👀👇

 

ЈАВЕН ПОВИК

 

 

Извор: Општина Вевчани

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
https://form.jotform.com/222403480783353spot_img

Последни објави

spot_img
spot_img

Читај повеќе